تجهیزات آپاراتی

تجهیزات آپاراتی

تجهیزات آپاراتی

اگر قصد راه اندازی یک آپاراتی برای ماشین های سبک یا سنگین را دارید نیازمند برخی تجهیزات برای راه اندازی هستید . شرکت آرتا صنعت شرق با سابقه طولانی در زمینه تولید تجهیزات تعمیرگاهی و آپاراتی , تجهیزات مورد نیاز شما را با کیفیت ساخت بالا و خدمات پس از فروش ارائه می نماید .

دستگاه های مورد نیاز جهت راه اندازی آپاراتی شامل تجهیزات راه اندازی و ترمیم لاستیک , جک ها و بالانس چرخ ها می باشد . مهمترین تجهیزات آپاراتی و خدمات تیوبلس مورد نیاز برای خودروهای سواری و خودرو های سنگین عبارتند از دستگاه لاستیک درآر، دستگاه بالانس چرخ ها ، دستگاه پمپ باد ، جک سوسماری ، بکس بادی ، آپارات تیوپ و لوازم پنچرگیری ,  دستگاه باد نیتروژن ، دستگاه آپارات لاستیک، دستگاه بالانس روکار ، دستگاه تنظیم باد اتوماتیک می باشد .در ادامه به توضیح تجهیزات مورد نیاز می پردازیم , در صورت تمایل به مشاوره رایگان جهت تجهیز و راه اندازی آپاراتی سبک و سنگین با ما تماس بگیرید .

تجهیزات آپاراتی خودرو

دستگاه پمپ باد صنعتی : کمپرسورهای باد صنعتی برای راه اندازی انواع دستگاه ها مورد نیاز است , شرکت آرتا صنعت در زمینه تولید انواع پمپ های بالا با قدرت های مختلف و ظرفیت های متنوع تولید می شود . پمپ باد های تولید در انواع تک سیلندر , دو سیلندر , سه سیلندر  , پمپ بادهای با موتور پراید , پیکان و پژو می باشد .

خرید پمپ باد صنعتی

دستگاه لاستیک درآور : همانطور که از نام این دستگاه مشخص است , این دستگاه برای جداکننده لاستیک از رینگ مورد استفاده قرار می گیرد . شرکت آرتا صنعت در این زمینه اقدام به تولید دستگاه لاستیک درآور برای خودروهای سبک و ماشین های سنگین اعم از کامیون , اتوبوس و ماشین آلات راه سازی نموده است .

دستگاه بالانس چرخ : دستگاه بالانس برای تنظیم تراز چرخ ها مورد استفاده قرار می گیرد , امروزه  در بیشتر آپاراتی ها از دستگاه بالانس درجا یا بالانس روکار استفاده می گردد که باعث می شود که نیازی به بازکردن چرخ ها نباشد و سرعت و کیفیت بالانس افزایش یابد .

دستگاه تولید باد نیتروژن : این دستگاه وظیفه تولید باد نیتروژن از هوا را دارد , از باد نیتروژن می توان برای باد کردن لاستیک ها استفاده نمود که باعث افزایش طول عمر و عملکرد بهتر و نرم شدن لاستیک می شود . دستگاه تولید باد نیتروژن جزو دستگاه های اصلی راه اندازی یک آپاراتی نمی باشد اما با توجه به درخواست مشتریان این

بکس بادی : بکس بادی دستگاهی مهم برای باز کردن پیچ چرخ خودروها می باشد که توسط نیروی باد کار می کند و با تکنولوژی گیربکسی و ضربه ای به راحتی پیچ چرخ خودروها را باز می نماید به این دستگاه در اصطلاح آچار بادی هم می گویند .

جک سوسماری ، جک روغنی : این دستگاه جزو ابزار لازمه برای راه اندازی اتو سرویس های تعویض روغنی و پنچری و فروشگاههای لاستیک فروشی و خدمات خودرویی می باشد . این دستگاه در انواع مختلف برای ماشین های سبک و سنگین در مجموعه آرتا صنعت تولید و عرضه می گردد .

توصیه ایمنی : هنگام کار با جک حتما خرک ,  پایه نگهدارنده زیر خودرو گذاشته سپس کار تعویض لاستیک و خدمات چرخ و غیره را انجام دهید و هیچگاه از جک بعنوان نگهدارنده یا خرک استفاده نکنید.

تجهیزات آپاراتی ماشین سنگین

تجهیزات آپاراتی ماشین سنگین

شرکت آرتا صنعت شرق علاوه بر تولید دستگاه های مورد نیاز جهت آپاراتی ماشین سبک , اقدام به تولید تجهیزات مورد نیاز برای آپاراتی ماشین های سنگین نیز نموده است . دستگاه های تولید این مجموعه برای آپارات ماشین های سنگین عبارتند از لاستیک درآور کامیونی , پمپ های باد سه سیلندر ایستاده و خوابیده و جک های سنگین می باشد . جهت مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی آپاراتی ماشین سنگین با شماره 02166931293 تماس بگیرید .

تجهیزات آپاراتی قیمت

با توجه به تنوع قیمت انواع دستگاه های مورد نیاز , می توانید با یک تماس علاوه بر دریافت قیمت , از راهنمایی ما جهت خرید بهترین دستگاه با قیمت مناسب نیز بهره مند شوید . شرکت آرتا صنعت به عنوان یک تولید کننده تجهیزات آپاراتی , تجهیزات مورد نیاز شما را قیمتی ایده ال و شرایط فروش متنوع به شما عرضه می نماید . جهت اطلاع از قیمت ها با شماره 02166931293 تماس حاصل فرمائید .

سوالات متداول راه اندازی آپاراتی خودرو

سوالات متداول

برای تعویض لاستیک چه تجهیزاتی لازم است ؟

آچار چرخ متناسب با پیچ های چرخ , جک بالا برنده خودرو , آچار کشتاور برای بالا بردن جک .

آیا از جک های دو تنی می توان برای تعویض چرخ کامیون استفاده کرد ؟

خیر , معمولا برای تعویض لاستیک کامیون از جک های بالای 3 تن استفاده می شود , جک های 2 تنی برای خودروهای با وزن حداکثر 1 تن مورد استفاده قرار میگیرد , دلیل این کار هم افزایش امنیت و ایمنی جهت تعویض لاستیک می باشد .

برای بلند کردن خودرو چند جک لازم است ؟

بسته به نوع کار شما دارد , اگر می خواهید یک لاستیک خودرو را تعویض کنید می توان از یک جک استفاده نمود , برای بلند کردن یک سمت نیاز به دو جک یا یک جک و یک پایه نگهداره دارید .

برای تعویض چرخ ماشین شاسی بلند چه جکی لازم است ؟

استفاده از یک جک 2 تنی برای بلند کردن یک طرف خودرو کافی است , اما در صورتیکه بخواهید جک را با ارتفاع طولانی و یا حداکثر ارتفاع باز کنید , جک پایدار نیست و ممکن است امنیت شما به خطر بیافتد .

برای تعویض روغنی , تعمیرگاه و یا آپاراتی چه پمپ بادی مورد نیاز است ؟

برای راه اندازی تعویض روغنی , تعمیرگاه و یا آپارات خودرو شما حداقل نیاز به یک پمپ باد با مخزن 100 لیتری دارید , هر چه پمپ باد قویتری متناسب با میزان استفاده خود انتخاب کنید , فشار کمتری به پمپ باد شما وارد خواهد آمد .

برای تعویض لاستیک کامیون چه پمپ بادی لازم است ؟

با توجه به حجم بالای باد مورد نیاز برای لاستیک کامیون , بهتر است جهت کارکرد بهتر از پمپ بادهای سه سیلندر استفاده نمایید .

نظر بدهید