تجهیزات تعویض روغن

تجهیزات تعویض روغن

تجهیزات تعویض روغن

ممکن است شما هم قصد راه اندازی اتوسرویس را داشته باشید و بدنبال تهیه تجهیزات مورد نیاز برای تاسیس آنرا داشته باشید . شرکت آرتا صنعت شرق به عنوان یکی از تولیدکنندگان تجهیزات مورد نیاز جهت تعویض روغنی و آپاراتی ، دستگاه های مورد نیاز شما را با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می نماید . جهت مشاوره رایگان جهت راه اندازی اتوسرویس خودرو و اطلاع از قیمت تجهیزات با ما تماس بگیرید .

دستگاه های تعویض روغنی :

کمپرسور باد :  پمپ باد یکی از اصلی ترین دستگاه های مورد نیاز جهت انجام امور تعمیرگاهی می باشد ، پمپ های باد بسته به نوع کاربرد و حجم مورد استفاده در قدرت ها و ظرفیت های متنوعی تولید می گردد . مجموعه آرتا صنعت با توجه به نیازهای مختلف ، انواع پمپ های باد صنعتی را تولید و عرضه نموده است .

جهت مشاهده پمپ بادهای صنعتی تولیدی مجموعه آرتا صنعتی اینجا کلیک کنید.

دستگاه ساکشن تعویض روغن : تخلیه روغن خودرو از روی موتور و یا زیر موتور انجام می شود ، در صورتیکه تخلیه روغن از روی موتور انجام شود نیاز به دستگاه ساکشن روغن خواهد بود . دستگاه های ساکشن روغن در دو نوع بادی و برقی ساخته می شود .  

گریس پمپ : دستگاه گریس پمپ برای تزریق گریس مورد استفاده قرار میگیرد و در دو نوع دستی و بادی در بازار موجود می باشد .

دستگاه تعویض روغن گیربکس : این دستگاه جهت تزریق واسکازین به گیربکس خودرو مورد استفاده می گیرد . دستگاه مکش تعویض روغن  در انواع دستی و بادی در بازار موجود می باشد و می توان از آن برای تعویض واسکازین گیربکس های اتوماتیک و دستی استفاده نمود . با توجه به تعداد زیاد خودروهای دارای گیربکس اتوماتیک در ایران ، امکان تخلیه وتعویض کامل روغن واسکازین گیربکس اتوماتیک بصورت دستی وجود ندارد و با توجه به سرویس های دوره ای توصیه شده کارخانه سازنده خودرو جهت افزایش طول عمر گیربگس اتوماتیک و همچنین هزینه های سنگین تعمیر آن ، لذا اهمیت داشتن دستگاه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک مهم می باشد .

 

نظر بدهید